Başkent Üniversitesi Öğrencilerinin Meyve Tüketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi

Zeynep Filiz, Hande Güngör, Ekinsu Kanbur, Emine Aksoydan, Merve Özdemir, Esin Yesil

Research output: Contribution to conferenceOther

Original languageEnglish
Publication statusPublished - 2016
EventBaşkent Üniversitesi II. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kolokyumu -
Duration: Nov 4 2016Nov 5 2016

Conference

ConferenceBaşkent Üniversitesi II. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kolokyumu
Period11/4/1611/5/16

Cite this

Filiz, Z., Güngör, H., Kanbur, E., Aksoydan, E., Özdemir, M., & Yesil, E. (2016). Başkent Üniversitesi Öğrencilerinin Meyve Tüketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi. Başkent Üniversitesi II. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kolokyumu, .

Başkent Üniversitesi Öğrencilerinin Meyve Tüketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi. / Filiz, Zeynep; Güngör, Hande; Kanbur, Ekinsu; Aksoydan, Emine; Özdemir, Merve; Yesil, Esin.

2016. Başkent Üniversitesi II. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kolokyumu, .

Research output: Contribution to conferenceOther

Filiz, Z, Güngör, H, Kanbur, E, Aksoydan, E, Özdemir, M & Yesil, E 2016, 'Başkent Üniversitesi Öğrencilerinin Meyve Tüketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi' Başkent Üniversitesi II. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kolokyumu, 11/4/16 - 11/5/16, .
Filiz Z, Güngör H, Kanbur E, Aksoydan E, Özdemir M, Yesil E. Başkent Üniversitesi Öğrencilerinin Meyve Tüketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi. 2016. Başkent Üniversitesi II. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kolokyumu, .
Filiz, Zeynep ; Güngör, Hande ; Kanbur, Ekinsu ; Aksoydan, Emine ; Özdemir, Merve ; Yesil, Esin. / Başkent Üniversitesi Öğrencilerinin Meyve Tüketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi. Başkent Üniversitesi II. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kolokyumu, .
@conference{78d55a4cd61e4fc4921b71bb761ae608,
title = "Başkent {\"U}niversitesi {\"O}ğrencilerinin Meyve T{\"u}ketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi",
author = "Zeynep Filiz and Hande G{\"u}ng{\"o}r and Ekinsu Kanbur and Emine Aksoydan and Merve {\"O}zdemir and Esin Yesil",
year = "2016",
language = "English",
note = "Başkent {\"U}niversitesi II. Beslenme ve Diyetetik {\"O}ğrenci Kolokyumu ; Conference date: 04-11-2016 Through 05-11-2016",

}

TY - CONF

T1 - Başkent Üniversitesi Öğrencilerinin Meyve Tüketimi Konusunda Bilgi ve Davranışlarının Belirlenmesi

AU - Filiz, Zeynep

AU - Güngör, Hande

AU - Kanbur, Ekinsu

AU - Aksoydan, Emine

AU - Özdemir, Merve

AU - Yesil, Esin

PY - 2016

Y1 - 2016

M3 - Other

ER -