ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İÇİN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNSÜLİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL DÜZEYİNE ETKİLERİ

Mehmet Tuğrul Cabıoğlu, Neyhan ERGENE

Research output: Contribution to conferenceAbstract

Original languageEnglish
Publication statusPublished - 2001
EventTÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ - İSTANBUL, MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
Duration: Oct 8 2001Oct 12 2001

Other

OtherTÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ
CityİSTANBUL, MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
Period10/8/0110/12/01

Cite this

Cabıoğlu, M. T., & ERGENE, N. (2001). ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İÇİN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNSÜLİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL DÜZEYİNE ETKİLERİ. Abstract from TÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ, İSTANBUL, MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, .

ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İÇİN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNSÜLİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL DÜZEYİNE ETKİLERİ. / Cabıoğlu, Mehmet Tuğrul; ERGENE, Neyhan.

2001. Abstract from TÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ, İSTANBUL, MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, .

Research output: Contribution to conferenceAbstract

Cabıoğlu, MT & ERGENE, N 2001, 'ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İÇİN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNSÜLİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL DÜZEYİNE ETKİLERİ' TÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ, İSTANBUL, MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, 10/8/01 - 10/12/01, .
Cabıoğlu MT, ERGENE N. ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İÇİN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNSÜLİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL DÜZEYİNE ETKİLERİ. 2001. Abstract from TÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ, İSTANBUL, MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, .
Cabıoğlu, Mehmet Tuğrul ; ERGENE, Neyhan. / ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İÇİN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNSÜLİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL DÜZEYİNE ETKİLERİ. Abstract from TÜRK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ, İSTANBUL, MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, .
@conference{353ba8bdc43d43bcaa9bf8721a1e41f6,
title = "ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İ{\cC}İN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNS{\"U}LİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL D{\"U}ZEYİNE ETKİLERİ",
author = "Cabıoğlu, {Mehmet Tuğrul} and Neyhan ERGENE",
year = "2001",
language = "English",
note = "T{\"U}RK FİZYOLOJİK BİLİMLER DERNEĞİ 27. ULUSAL FİZYOLOJİ KONGRESİ ; Conference date: 08-10-2001 Through 12-10-2001",

}

TY - CONF

T1 - ŞİŞMANLARDA KİLO KAYBI İÇİN UYGULANAN ELEKTROAKUPUNKTUR VE DİYET TEDAVİSİNİN PLAZMA İNSÜLİN, ADRENOKORTİKOTROP HORMON (ACTH) VE KORTİZOL DÜZEYİNE ETKİLERİ

AU - Cabıoğlu, Mehmet Tuğrul

AU - ERGENE, Neyhan

PY - 2001

Y1 - 2001

M3 - Abstract

ER -